«

»

sty 16

Dziękujemy, Patryku!

Patryku!  za  pomoc i życzliwość!  Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra! Za  Twoją  wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Dziękujemy!

Dziękujemy również sponsorowi transmisji WHAT A CUT, oraz studiu nagrań Lukier Promotion, panu Łukaszowi Robakiewiczowi, Bartłomiejowi Luzakowi, Arturowi Lesiakowi. 

Patryk Pietroń jest aktywnym artystą-muzykiem, działającym  pod pseudonimem empatii. Miał możliwość zorganizowania i wykonania przez siebie profesjonalnego charytatywnego koncertu on-line, którego celem była zbiórka pieniędzy na szczytny cel. Poproszono go o wskazanie celu zbiórki. Pomyślał o naszym Stowarzyszeniu. Cytuję : „Wiem i doskonale rozumiem z czym zmagają się osoby z chorobą Parkinsona dlatego chciałbym tym działaniem móc uświadomić innym, że są ludzie, którzy przez swoją chorobę często nie są widoczni w społeczeństwie, a potrzebują zrozumienia, wsparcia duchowego, fizycznego i materialnego.
A i mam nadzieję, że tą akcją mógłbym zebrać trochę środków, które mógłbym przeznaczyć na potrzeby, cele statutowe stowarzyszenia.”

Koncert  charytatywny odbył się 20 grudnia, i już po Świętach Patryk przekazał  Stowarzyszeniu całą zebraną kwotę zł 1115,28 w której zawierały się również pieniążki z koncertowej licytacji dwóch prac malarskich Doroty Brodalko należącej do naszego Stowarzyszenia.

Za te pieniążki kupiliśmy sprzęt rehabilitacyjny:  duże i małe  piłki, rotorki  gumy do ćwiczeń. 

 link do obejrzenia koncertu    https://youtu.be/gUKufVzG0KQ

 

-5208324044174437948