Partnerzy

Zapraszamy firmy i osoby prywatne do współpracy!

 

Jak możesz pomóc potrzebującym?
Wypełniając zeznania roczne PIT-37 podatnik w części „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)
W pozycji 124 wpisujemy nazwę OPP czyli w naszym przypadku :
Stowarzyszenie Osób z Chorobą Parkinsona I ich Rodzin „Słonik”
Natomiast w pozycji 126 wpisujemy nr KRS 000027326

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Dziękujemy firmie Creator Sp. z o.o. za sponsorowanie naszych rehabilitacji.
CREATOR Sp. z o.o. – Firma z trzydziestoletnią tradycją, wychodząc naprzeciw społecznemu zapotrzebo- waniu uruchomiła w 1999 roku Ośrodek Profilaktyki i Rehabilitacji NZOZ przy ul. Lotniczej 37 we Wrocławiu.
 $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Stowarzyszenie realizuje swe założenia statutowe dzięki środkom uzyskiwanym z PFRON.

 

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ 

Dobry Brat – Osiek

 

small_logo_dobry brat  Ośrodek położony jest nad samym jeziorem, w objęciach przepięknych Borów Tucholskich. Na terenie gminy znajdują się aż cztery rezerwaty przyrody, które rok rocznie przyciągają kuracjuszy z różnych zakątków Polski. Niepowtarzalny klimat, jaki zapewniają lasy sosnowe umożliwia        leczenie wielu schorzeń i dolegliwości, m.in. układu oddechowego i neurologicznego, cukrzycy, reumatyzmu, alergii oraz padaczki. Znakami rozpoznawczymi tego miejsca są: miła i fachowa obsługa, serdeczna i rodzinna atmosfera, a także dobry wypoczynek i skuteczna rehabilitacja.

Specjalnością Ośrodka są wczasy rehabilitacyjne i turnusy odchudzające. Każdy oferowany przez nas turnus rehabilitacyjny obejmuje bogatą gamę zabiegów od specjalistycznych masaży zaczynając, poprzez hydroterapię, laseroterapię, ultradźwięki, krioterapię miejscową, na terapii funkcjonalnej kończąc.

Gościom naszego Centrum oferujemy nie tylko niezapomniany wypoczynek nad jeziorem, ale także szereg atrakcji, w tym: wieczory przy ognisku, wieczorki z poezją przy kominku, kursy tańca, spotkania przy dobrej muzyce oraz wycieczki po okolicy.

Celem naszej działalności jest pomoc w odzyskaniu sprawności fizycznej i zgubieniu zbędnych kilogramów w sposób przyjemny, bezbolesny i bez większych wyrzeczeń. Pragniemy pomóc Państwu dokonać istotnych zmian w Państwa sposobie życia. Decydując się na pobyt u nas, możecie Państwo liczyć na profesjonalną i kompleksową opiekę wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów, psychologa i dietetyka.

Pragniemy, aby hasło „dobry Brat na Dobry Początek” stało się inspiracją dla codziennego życia po powrocie z naszego Centrum. Serdecznie zapraszamy!

 

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

My potrzebne dla nas leki  kupujemy z tej apteki

 Apteka MEDEST VI
94–032 Łódź ul. Bratysławska 2A
Tel–42-688–48-48
w godz. 8:00–20:00

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$